Merhaba değeli ziyaretçilerimiz ve üyelerimiz sizlere seslistar sitemiz hakkında bilgilendirme açısından bu makaleyi yazmanın fayladı olacagını düşündük. umarım yeni kullanıcılarımıza ve sitemiz de bulunan üyelerimize faydası olur.

Sesli chat odaları nasıl çalışır ücretsiz mi ?

öncelikle sesli star sesli chat odaları sizlerden kesinlikle ek bir ücret almadan tamami ile ücretsiz ve ücretsiz olarak devam edecek olan bir speakychat tabanlı ve sesli sohbet odalarının çalışması için Activex eklentisine gereksinim duyar ve bu tarayıcı oda eklentisine onay vermemeniz durumun da sesli star sesli sohbet odaları açılmaz, kullanılamaz ve giriş yapamazsınız. bir daha ki makalemiz de sizlere Activex eklentisi nasıl kurulur adlı yazımızı ve videolu kurulum hakkında bilgi vereceğim.

Sesli sohbet odaların da kamera açmak zorunlumu ?

Bir çok yeni kulanıcıların tedirgin olduğu kamera açmak zorunlumu sorusuna gelir isek sesli sohbet odalarımız da kameralı sohbet etmek için kamera açmanız için bir art yok bu tamamen sizlerin hür iradesine kalmış bir durumdur. hiç bir yönetici veya kullanıcı sizlere bunun için ısrar edemez veya zorunlu tutmaz ayrıca kamera otomatik çalışma mantıgı yoktur tıkla kamera aç mantıgı ile çalışır otomatik kamera açılmaz siz isteğinize göre açabilir veya hiç açmayabilirsiniz yazarak da sohbet edebilirsiniz.

Görevli ve Dj Alımları

Seslistar sohbet Sitemizde ücretsiz Görev alımlarımız her zaman  devam ediyor sizlerde ailemizin bir parçası olmak istiyorsanız lütfen yönetici ve  genel sorumlu adminlerimizle iletişime Geçiniz.

Etiketler:,, 131 Okunma 25 Şub 2021

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

Hiç Benzer Yazı Bulunamadı Malesef :(

Yorumlar


Sen de Yorumla!

*